Třídní učitelka: Dana Slaninová

Motto: "Chytrým a odvážným patří svět"

Třídní pokřik: "Batolaty v první třídě, teď hravě zvládnem vše, co příjde. My jsme parta veselá. Nooo! Vždyť jsme šestá A! :

Tak jsme na druhém stupni,heč ! Někteří spolužáci nás opustili, odešli na gymnázium,někteří  přišli. Ve třídě je nás teď 24 "kousků" - 10 kluků a 14  holek. Poznáváme nové předměty i paní učitelky , které se snaží nasypat nám do hlav nové poznatky a vědomosti.  Držte nám všichni palce, ať to všechno zvládneme...

5.A

Ve třídě je nás dohromady 28, 16 holek  a 12 kluků. Prázdniny utekly jako „voda v řece“ s mnoha nezapomenutelnými zážitky a nás čeká práce v dalším školním ročníku. Přeji všem dětem mnoho úspěchů a rodičům pevné nervy.

Malí, ale šikovní. Letošní podzim je skutečně krásný. A aby nám to nebylo líto, že ne vždy si to můžeme užívat venku, přivedli jsme si podzim do třídy. Malujeme, lepímé, vyrábíme. Výsledek naší práce můžete vidět  ve složce fotografie.