Plán práce na listopad 2018

                                                                                     

 

01.11.   10.15-13.45       Plavecký výcvik – Benešov – 2.A,B,C                VK,VR,FI

01.11.     8.00-15.00       Sálová kopaná – Benešov                                   ŠO          

02.11.     9.15-10.45       Plavecký výcvik MOJ – Benešov                        KA

02.11.       8.00-9.40       Kočičí zahrada – preventivní program, 5.A          BA

02.11.   10.00-11.40       Kočičí zahrada – preventivní program, 5.B          SB

05.-09.11.                       Sběr papíru                                                         TU

07.11.     11.40               KMD –Divadlo Minor „Hon na jednorožce“        SL,PR

07.11.       9.00-16.00     EVVO konference - Ekocentrum Vlašim            VK,ZI

07.11.      14.30              Přednáška pro učitele „Kyberprostor“                 MO,SB,DV,DB,ŠŤ                                 Spolkový dům                                                         VD,VO,BA,DN,SK,HL,ŠN,VS,DS,FI,KA 

                                   08.11.    10.15-13.45 Plavecký výcvik – Benešov – 2.A,B,C                     VK,VR,FI

09.11. .    9.15-10.45      Plavecký výcvik MOJ – Benešov                        KA

09.11.      8.00-15.00      Kočičí zahrada – školení, Praha                           MO

12.11.      9.00-10.30      Bruslení – 3.A,B, 4.A                                          JN,ŠO,DN

12.11.    11.00-11.45      Bruslení – 6.A,B                                                 ŠO,DS

12.11     11.50-12.35      Bruslení – 7.A,B                                                 ŠO,DS

12.11.    14.30-15.15      Bruslení – 9.A,B                                                 ŠO,DS

12.11.                             Kočičí zahrada–preventivní program, 4.C,5.C     DA

13.11.    11.00-12.30      Bruslení – 4.C,5.C, 5.A                                      KO,ŠO

14.11.    11.45-12.30      Bruslení – 8.A,B                                                 ŠO,JN

15.11.    10.15-13.45      Plavecký výcvik – Benešov – 2.A,B,C                VK,VR,FI

15.11.       8.00- 9.30      Bruslení – 1.A,B,MOZ                                        VD,ZI,SK

16.11. .    9.15-10.45      Plavecký výcvik MOJ – Benešov                        KA

16.11.    11.00-12.30      Bruslení – 5.B,4.B                                               SB,ŠO

19.11. .    9.00-10.30      Bruslení – 3.A,B, 4.A                                          JN,ŠO,DN

19.11.    11.00-11.45      Bruslení – 6.A,B                                                 ŠO,DS

19.11     11.50-12.35      Bruslení – 7.A,B                                                 ŠO,DS

19.11.    14.30-15.15      Bruslení – 9.A,B                                                 ŠO,DS

20.11.      8.00-13.00      Preventivní program pro 7. roč. – Magdaléna      TU

20.11.    11.00-12.30      Bruslení – 4.C,5.C, 5.A                                      KO,ŠO

21.11.    11.45-12.30      Bruslení – 8.A,B                                                 ŠO,JN

21.11.    14.00                Pedagogická rada                                             všichni        

22.11.    10.15-13.45      Plavecký výcvik – Benešov – 2.A,B,C                VK,VR,FI

22.11. .     8.00- 9.30      Bruslení – 1.A,B,MOZ                                        VD,ZI,SK

23.11.    11.00-12.30      Bruslení – 5.B,4.B                                               SB,ŠO

26.11.      9.00-10.30      Bruslení – 3.A,B, 4.A                                          JN,ŠO,DN

26.11.    11.00-11.45      Bruslení – 6.A,B                                                 ŠO,DS

26.11     11.50-12.35      Bruslení – 7.A,B                                                 ŠO,DS

26.11.    14.30-15.15      Bruslení – 9.A,B                                                 ŠO,DS

27.11.    11.00-12.30      Bruslení – 4.C,5.C, 5.A                                      KO,ŠO

28.11.    11.45-12.30      Bruslení – 8.A,B                                                 ŠO,JN

29.11.    15.00,51.30      Třídní schůzky                                                    TU

29.11.       8.00- 9.30      Bruslení – 1.A,B,MOZ                                        VD,ZI,SK

30.11.    11.00-12.30      Bruslení – 5.B,4.B                                               SB,ŠO