Matematická olympiáda

 

  Výsledky okresního kola matematické olympiády - kategorie Z5
  konané dne 24.1.2018 na Gymnáziu Vlašim          
               
celkové  příjmení a jméno škola hodnocení   celkem úspěšný
pořadí     1.příklad 2.příklad 3.příklad bodů řešitel
1. Mašková Julie ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 6 3 15 úspěšný
2.-3. Bláha  Filip ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 6 2 14 úspěšný
2.-3. Kuták Ondřej ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 5 3 14 úspěšný
4.-8. Birhanzlová Viktorie ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 6 1 13 úspěšný
4.-8. Businský David ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Kapková Zuzana ZŠ Čechtice, Na Lázni 336 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Mneev Sofia Jill ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Ženíšková Karolína ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 6 4 3 13 úspěšný
9.-10. Klein Denis ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 5 4 3 12 úspěšný
9.-10. Procházková  Zuzana ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 4 2 12 úspěšný
11.-17. Belovický Vojtěch ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 4 4 3 11 úspěšný
11.-17. Kronovetrová Eliška ZŠ Čerčany 2 6 3 11 úspěšný
11.-17. Lizáková Lucie ZŠ Vorlina,Vlašim 5 3 3 11 úspěšný
11.-17. Málek Vojtěch ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 2 3 11 úspěšný
11.-17. Neumannová Kateřina ZŠ Čerčany 6 2 3 11 úspěšný
11.-17. Šarfová  Barbora ZŠ Benešov, Dukelská 1818 4 4 3 11 úspěšný
11.-17. Urbaníková Nela ZŠ Čerčany 4 4 3 11 úspěšný
18.-25. Holický Adam  ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Hroch Štěpán ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Kárník Štěpán ZŠ Vorlina,Vlašim 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Potůček Vojtěch ZŠ Benešov Jiráskova 888 4 2 3 9 úspěšný
18.-25. Slavíček Tomáš ZŠ Poříčí nad Sázavou 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Staňková Tereza ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Stocker Dominik ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 3 0 9 úspěšný
18.-25. Zelíková  Veronika ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 0 3 9 úspěšný
26.-29. Fabiánová Tereza ZŠ Čerčany 5 0 3 8  
26.-29. Jun David ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 6 0 2 8  
26.-29. Macháček Vít ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 5 0 3 8  
26.-29. Pastorková Lucie ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 6 0 2 8  
30.-36. Dvořák David ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 1 7  
30.-36. Klečková Monika ZŠ Čerčany 4 0 3 7  
30.-36. Pallová  Laura ZŠ Benešov, Dukelská 1818 0 4 3 7  
30.-36. Sikora Jan ZŠ Čerčany 4 0 3 7  
30.-36. Strnadová Sára ZŠ Vorlina,Vlašim 4 0 3 7  
30.-36. Vojta Radek ZŠ Vorlina,Vlašim 4 0 3 7  
30.-36. Zedek Adam ZŠ Čerčany 5 0 2 7  

 

Dále se zúčastnili: Aneta Hovorková, Jakub Průcha, Kristýna Semrádová, Jan Šmídl, Michal Navrátil, Vojtěch Čičatka, Eliška Fantyšová, David Kováčik

 

Výsledky okresního kola matematické olympiády - kategorie Z5
konané dne 24.1.2018 na Gymnáziu Vlašim
 
celkové příjmení a jméno škola hodnocení celkem úspěšný
pořadí 1.příklad 2.příklad 3.příklad bodů řešitel
1. Mašková Julie ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 6 3 15 úspěšný
2.-3. Bláha  Filip ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 6 2 14 úspěšný
2.-3. Kuták Ondřej ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 5 3 14 úspěšný
4.-8. Birhanzlová Viktorie ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 6 1 13 úspěšný
4.-8. Businský David ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Kapková Zuzana ZŠ Čechtice, Na Lázni 336 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Mneev Sofia Jill ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 4 3 13 úspěšný
4.-8. Ženíšková Karolína ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 6 4 3 13 úspěšný
9.-10. Klein Denis ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 5 4 3 12 úspěšný
9.-10. Procházková  Zuzana ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 4 2 12 úspěšný
11.-17. Belovický Vojtěch ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 4 4 3 11 úspěšný
11.-17. Kronovetrová Eliška ZŠ Čerčany 2 6 3 11 úspěšný
11.-17. Lizáková Lucie ZŠ Vorlina,Vlašim 5 3 3 11 úspěšný
11.-17. Málek Vojtěch ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 2 3 11 úspěšný
11.-17. Neumannová Kateřina ZŠ Čerčany 6 2 3 11 úspěšný
11.-17. Šarfová  Barbora ZŠ Benešov, Dukelská 1818 4 4 3 11 úspěšný
11.-17. Urbaníková Nela ZŠ Čerčany 4 4 3 11 úspěšný
18.-25. Holický Adam ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Hroch Štěpán ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Kárník Štěpán ZŠ Vorlina,Vlašim 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Potůček Vojtěch ZŠ Benešov Jiráskova 888 4 2 3 9 úspěšný
18.-25. Slavíček Tomáš ZŠ Poříčí nad Sázavou 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Staňková Tereza ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 6 0 3 9 úspěšný
18.-25. Stocker Dominik ZŠ Vlašim, Sídliště 968 6 3 0 9 úspěšný
18.-25. Zelíková  Veronika ZŠ Benešov, Dukelská 1818 6 0 3 9 úspěšný
26.-29. Fabiánová Tereza ZŠ Čerčany 5 0 3 8
26.-29. Jun David ZŠ Týnec nad Sázavou, Komenského 265, Týnec n/S 25741 6 0 2 8
26.-29. Macháček Vít ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 5 0 3 8
26.-29. Pastorková Lucie ZŠ Čechtice, Na Lázni 335 6 0 2 8
30.-36. Dvořák David ZŠ Benešov Jiráskova 888 6 0 1 7
30.-36. Klečková Monika ZŠ Čerčany 4 0 3 7
30.-36. Pallová  Laura ZŠ Benešov, Dukelská 1818 0 4 3 7
30.-36. Sikora Jan ZŠ Čerčany 4 0 3 7
30.-36. Strnadová Sára ZŠ Vorlina,Vlašim 4 0 3 7
30.-36. Vojta Radek ZŠ Vorlina,Vlašim 4 0 3 7
30.-36. Zedek Adam ZŠ Čerčany 5 0 2