Vážení rodiče,

od 17. 2. 2022 se bude každý týden ve čtvrtek od 14:45 do 15:45 hodin konat setkání „Předškoláčku“, našeho kroužku pro budoucí prvňáčky. Setkání proběhne vždy v některé z tříd Montessori oddělení ZŠ Sídliště Vlašim.

Příchod do naš prostor je možný ze zadní strany budovy školy (od školní jídelny), přes kovovou nájezdovou rampu. Nemusíte zde zvonit na školu, určitě vás uvidíme oknem nebo na zaklepání otevřeme. Pro děti nezapomeňte přezuvky, kdo z dospělých bude chtít čekat ve škole, určitě mu rovněž v bačkůrkách bude příjemněji.

„Předškoláček“ bude každý týden ve čtvrtek (kromě jarních prázdnin - 3.3.2022), minimálně až do školního zápisu dětí v dubnu.

Jelikož ve škole přestala platit většina opatření v souvislosti s „covidem“, je možné si domluvit i individuální návštěvu ve výuce.

Těšíme se na vás!