Olympiáda v českém jazyce

Výsledková listina - okresní kolo Olympiády v českém jazyce 44. ročník - 2017/2018, I. kategorie, okres Benešov 
 
 Pořadí Jméno a příjmení Rok narození Škola Jazyk Sloh Celkem
 
1. Alžběta Káninská 2003 Gymnázium Benešov 19 19 38
2. Michal Flekač 2004 Gymnázium Benešov 21 15 36
3. Kristýna Hostková 2002 ZŠ Sídliště, Vlašim 16 19 35
4. Magdalena Retychová 2003 ZŠ Divišov 18 16 34
5. Veronika Prokešová 2003 ZŠ Karlov, Benešov 17 16 33 
6.-7. Lukáš Čuřík 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 15 17 32
6.-7. Daniel Žák 2002 ZŠ Chocerady 17 15 32
8. Kateřina Puchová 2002 ZŠ Bystřice 14 17 31 
9. Anna Lišková 2003 ZŠ Týnec nad Sázavou 12 18 30 
10. Jana Herdinová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 11 16 27 
11.-12. Nikola Štiková 2003 ZŠ Trhový Štěpánov 10 16 26 
11.-12. Anna Typtová 2002 ZŠ Miličín 9 17 26 
13.-14. Veronika Kotoučová 2002 ZŠ Týnec nad Sázavou 10 15 25 
13.-14. Eliška Brejdová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 13 12 25 
15.-16. Jana Kuklíková 2003 ZŠ Čechtice 10 14 24 
15.-16. Anna Marešová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 8 16 24 
17.-21. Lucie Ptáčníková 2004 Gymnázium Vlašim 12 11 23 
17.-21. Tereza Boháčová 2003 Gymnázium Vlašim 13 10 23 
17.-21. Kateřina Birošová 2004 ZŠ Čerčany 7 16 23 
17.-21. Adéla Zajícová 2003 ZŠ Jankov 7 16 23 
17.-21. Viktorie Kůstková 2004 ZŠ Sídliště, Vlašim 9 14 23 
22.-23. Anna Tkáčová 2004 ZŠ Čerčany 5 17 22 
22.-23. Martin Mrha 2003 ZŠ Karlov, Benešov 7 15 22 
24.-25. Lenka Slavíčková 2003 ZŠ Poříčí nad Sázavou 9 12 21 
24.-25. Eva Říhová 2002 ZŠ Votice 9 12 21 
26.-28. Kateřina Pefková 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 7 13 20 
26.-28. Petra Drahokoupilová 2002 ZŠ Sázava 6 14 20 
26.-28. Lucie Mistolerová 2003 ZŠ Postupice 12 8 20 
29. Jana Průšová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 7 11 18 
30. Jakub Čejka 2002 ZŠ Poříčí nad Sázavou 8 9 17 
31. Matěj Sedláček 2004 ZŠ Votice 6 10 16 
32. Eliška Dvořáková 2003 ZŠ Vrchotovy Janovice 5 6 11 
 
 
Kristýna Hostková se zúčastní krajského kola.To bude probíhat někdy na konci března, termín bude ještě upřesněn. Přejeme hodně úspěchů, Kristýno !
Výsledková listina - okresní kolo Olympiády v českém jazyce 44. ročník - 2017/2018, I. kategorie, okres Benešov 
 
       Pořadí Jméno a příjmení Rok narození Škola Jazyk Sloh Celkem 1. Alžběta Káninská 2003 Gymnázium Benešov 19 19 38 2. Michal Flekač 2004 Gymnázium Benešov 21 15 36 3. Kristýna Hostková 2002 ZŠ Sídliště, Vlašim 16 19 35 4. Magdalena Retychová 2003 ZŠ Divišov 18 16 34 5. Veronika Prokešová 2003 ZŠ Karlov, Benešov 17 16 33 6.-7. Lukáš Čuřík 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 15 17 32 6.-7. Daniel Žák 2002 ZŠ Chocerady 17 15 32 8. Kateřina Puchová 2002 ZŠ Bystřice 14 17 31 9. Anna Lišková 2003 ZŠ Týnec nad Sázavou 12 18 30 10. Jana Herdinová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 11 16 27 11.-12. Nikola Štiková 2003 ZŠ Trhový Štěpánov 10 16 26 11.-12. Anna Typtová 2002 ZŠ Miličín 9 17 26 13.-14. Veronika Kotoučová 2002 ZŠ Týnec nad Sázavou 10 15 25 13.-14. Eliška Brejdová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 13 12 25 15.-16. Jana Kuklíková 2003 ZŠ Čechtice 10 14 24 15.-16. Anna Marešová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 8 16 24 17.-21. Lucie Ptáčníková 2004 Gymnázium Vlašim 12 11 23 17.-21. Tereza Boháčová 2003 Gymnázium Vlašim 13 10 23 17.-21. Kateřina Birošová 2004 ZŠ Čerčany 7 16 23 17.-21. Adéla Zajícová 2003 ZŠ Jankov 7 16 23 17.-21. Viktorie Kůstková 2004 ZŠ Sídliště, Vlašim 9 14 23 22.-23. Anna Tkáčová 2004 ZŠ Čerčany 5 17 22 22.-23. Martin Mrha 2003 ZŠ Karlov, Benešov 7 15 22 24.-25. Lenka Slavíčková 2003 ZŠ Poříčí nad Sázavou 9 12 21 24.-25. Eva Říhová 2002 ZŠ Votice 9 12 21 26.-28. Kateřina Pefková 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 7 13 20 26.-28. Petra Drahokoupilová 2002 ZŠ Sázava 6 14 20 26.-28. Lucie Mistolerová 2003 ZŠ Postupice 12 8 20 29. Jana Průšová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 7 11 18 30. Jakub Čejka 2002 ZŠ Poříčí nad Sázavou 8 9 17 31. Matěj Sedláček 2004 ZŠ Votice 6 10 16 32. Eliška Dvořáková 2003 ZŠ Vrchotovy Janovice 5 6 11 Výsledková listina - okresní kolo Olympiády v českém jazyce 44. ročník - 2017/2018, I. kategorie, okres Benešov 
 
       Pořadí Jméno a příjmení Rok narození Škola Jazyk Sloh Celkem 1. Alžběta Káninská 2003 Gymnázium Benešov 19 19 38 2. Michal Flekač 2004 Gymnázium Benešov 21 15 36 3. Kristýna Hostková 2002 ZŠ Sídliště, Vlašim 16 19 35 4. Magdalena Retychová 2003 ZŠ Divišov 18 16 34 5. Veronika Prokešová 2003 ZŠ Karlov, Benešov 17 16 33 6.-7. Lukáš Čuřík 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 15 17 32 6.-7. Daniel Žák 2002 ZŠ Chocerady 17 15 32 8. Kateřina Puchová 2002 ZŠ Bystřice 14 17 31 9. Anna Lišková 2003 ZŠ Týnec nad Sázavou 12 18 30 10. Jana Herdinová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 11 16 27 11.-12. Nikola Štiková 2003 ZŠ Trhový Štěpánov 10 16 26 11.-12. Anna Typtová 2002 ZŠ Miličín 9 17 26 13.-14. Veronika Kotoučová 2002 ZŠ Týnec nad Sázavou 10 15 25 13.-14. Eliška Brejdová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 13 12 25 15.-16. Jana Kuklíková 2003 ZŠ Čechtice 10 14 24 15.-16. Anna Marešová 2003 ZŠ Jiráskova, Benešov 8 16 24 17.-21. Lucie Ptáčníková 2004 Gymnázium Vlašim 12 11 23 17.-21. Tereza Boháčová 2003 Gymnázium Vlašim 13 10 23 17.-21. Kateřina Birošová 2004 ZŠ Čerčany 7 16 23 17.-21. Adéla Zajícová 2003 ZŠ Jankov 7 16 23 17.-21. Viktorie Kůstková 2004 ZŠ Sídliště, Vlašim 9 14 23 22.-23. Anna Tkáčová 2004 ZŠ Čerčany 5 17 22 22.-23. Martin Mrha 2003 ZŠ Karlov, Benešov 7 15 22 24.-25. Lenka Slavíčková 2003 ZŠ Poříčí nad Sázavou 9 12 21 24.-25. Eva Říhová 2002 ZŠ Votice 9 12 21 26.-28. Kateřina Pefková 2003 ZŠ Dukelská, Benešov 7 13 20 26.-28. Petra Drahokoupilová 2002 ZŠ Sázava 6 14 20 26.-28. Lucie Mistolerová 2003 ZŠ Postupice 12 8 20 29. Jana Průšová 2003 ZŠ Vorlina, Vlašim 7 11 18 30. Jakub Čejka 2002 ZŠ Poříčí nad Sázavou 8 9 17 31. Matěj Sedláček 2004 ZŠ Votice 6 10 16 32. Eliška Dvořáková 2003 ZŠ Vrchotovy Janovice 5 6 11