Závěr školního roku

18.06.2020 00:00

Uteklo to jako voda a máme tu konec školního roku. Příští týden se ještě budeme učit s naší skupinkou, ale hlavně začneme poklízet a stěhovat třídu, protože příští rok budeme již ve velké budově / učebna 24 /.Klidně si můžeme přinést nějaké stavebnice, karty či jiné hry. Samozřejmě psací potřeby. Vysvědčení si mohou VŠICHNI ŽÁCI vyzvednout společně v naší třídě v pátek 26. 6. 2020. Výuka potrvá od 8:00 do 8:45 hodin. Při vstupu, NOVĚ PŘÍCHOZÍ, musí odevzdat čestné prohlašení. Nikdo se nemusí přezouvat, půjdeme v botech. Do školy nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění. Pokud nepřijde žák sám, mohu předat osobně rodičům od 8:45 do 9:15 hodin. Zbylá vysvědčení budou k vyzvednutí u pí.sekretářky Svatoňové 1. a 2. týden prázdnin v úředních hodinách / pondělí a středa 8:00 - 12:00 /. Kdo si nedošel pro věci do školní družiny - poslední možnost je zítra nebo v pondělí až čtvrtek v 11:00 - 14:30 hodin, věci se nebudou pak už nikde schovávat. Přeji hezký poslední školní týden a mockrát děkuji za příjemnou spolupráci většiny z Vás. Ještě příští tyden se ozvu ohledně pokladny a sešitů na příští školní rok.