Změna organizace výuky na 2. stupni

12.10.2020 12:36

 Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že usnesením Vlády ČR ze dne 8.10.2020 došlo na 2. stupni ke změně organizace výuky, a vzhledem k současnému stavu, kdy se situace může změnit ze dne na den, je nutné sledovat každý den webové stránky třídy, kterou navštěvuje Vaše dítě. 

Zde budete třídní učitelkou informováni o změnách v rozvrhu tříd, které se budou učit prezenčně ve škole, tedy 12.10. - 16.10. - 6.A,B a 8.A,B, 19.10. - 23.10. - 7.A,B a 9.A,B, jak už bylo uvedeno v aktualitách 10.10.2020. V těchto rozvrzích budou navýšeny hodiny ČJ, M a F; AJ, NJ, RJ se budou vyučovat podle běžného rozvrhu. V dalším týdnu při distanční výuce bude vyučováno přes Microsoft Teams, především v předmětech D, Z, Př, AJ, NJ, RJ. Je třeba také pravidelně sledovat rozvrh práce v této aplikaci.

Všechny informace se budou průběžně aktualizovat podle momentálních podmínek školy, případně  vládních nařízení. Děkujeme za pochopení.                                                                                                                  Vedení ZŠ Sídliště Vlašim