Zeměpis - hodnocení projektů na cestovní ruch

22.03.2020 23:23

Vážení,

vzhledem k tomu, kolik času mi zabralo hodnocení vašich děl, jelikož při tom na rozdíl od mnoha z vás nevyužívám dvou stisků tlačítek Ctrl+C a Ctrl +V, buďte prosím při čtení mých komentářů sami k sobě maximálně objektivní. Uvědomte si, že zadání bylo cestovní ruch v určité lokalitě, kterou jste si sami vybírali podle vám dostupných materiálů a u mě jen přihlašovali, aby práce nebyly duplicitní. Termín na zpracování byl celý jeden měsíc, takže o nedostatku času nelze vůbec hovořit. Sami dobře víte, kolik času jste vypracování dali a jak moc pečliví jste u toho byli. 

Hodnocení najdete ve wordové příloze. Vaše jména zde nejdou uvedena, pouze témata. V případě, že byste chtěli ještě další komentář, pište mi dotazy na mail. V opačném případě si do ŽK zapište "Projekt - cestovní ruch" a vaši známku. Po našem shledání podepíšu.

S pozdravem

VO.

Projekty 9.B.docx (25085)