Zeměpis do 17.4.2020

12.04.2020 15:49

Respektuji přání rodičů, a proto měním systém zadávání práce ze zeměpisu. Dosud jsem vždy zveřejňovala zadání pro dny, ve které má vaše třída v rozvrhu zeměpis. Od teď budu práci zadávat vždy na celý týden, a to nejpozději v pondělí ráno. Pokud byste měli nějaké dotazy nebo i věcné připomínky, obraťte se prosím přímo na mě prostřednictvím e-mailu na alena.vondrakova@zssidliste.cz. Děkuji.

13.4.2020 – Velikonoční prázdniny

15.4.2020 – Velká Británie, Irsko

Projděte si prosím v učebnici text od str.76 do 79 a přepište si poznámky dle prezentace. Uvedené vyhledejte v atlase.

Vel.Británie.pptx (2991728)

Děkuji všem, kteří se zaregistrovali na www.geograf.in. Stránky jsou poměrně hezky zpracovány a nabízí jinou formu procvičování. V kategorii domácí úkoly jsem vám zde sice zadala práci, ale důvodem je, abych vám ukázala výběr úloh, které jsou pro vás aktuálně vhodné. Tyto domácí úkoly po vás povinně nevyžaduji, proto si nelámejte hlavu, pokud máte obtíže s registrací a procvičujte si na stránkách podle vlastního výběru.