Závěrečné výlety

16.06.2019 17:47

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním jsou spojené školní výlety. Letos jsme si vyjeli na dva.

Ve čtvrtek 30.5. jsme navštívili zábavní park Mirákulum v Milovicích. Všechny atrakce, které tu na nás čekaly, jsme vyzkoušeli, dosyta jsme se vyřádili a moc se nám v Mirákulu líbilo. Vydařilo se nám počasí i cesta proběhla bez problémů.

V pondělí 10.5. jsme zavítali do westernového městečka Stonetown nedaleko Hompolce. Také zde se nám velice líbilo - dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o životě na divokém západě, vyzkoušeli jsme si střelbu z luku, hod podkovou, vrhání nožem i tomahavkem. Na památku jsme si vyrobili indiánskou čelenku a nakoupili suvenýry. I v  tento den nám počasí přálo.