UČIVO VE DNECH 2. - 6. 11. 2020

31.10.2020 15:27

Vážení rodiče, jak jsem vás již informovala na FB naši skupiny, na stávající situaci se nic nemění, výuka bude probíhat ve stejném režimu jako před prázdninami. S maminkou žáčka, který nemá možnost se on-line výuky zúčastnit jsem v telefonickém kontaktu. Stále sledujte skupinku na FB, kde jsou důležité informace každý den. Děkuji moc za všem rodičům, tetám i prarodičů spolupráci při výuce dětí. Jste skvělí.  Rozhvrh hodin je stejný - rozdělení do skupin. Taktéž v kalendáři v aplikaci MSTeams máte pozvánky. Opatrujte se a mějte poklidné dny.

MATEMATIKA - velký Matýsek po str. 29, malý Matýsek po str. 17

ČESKÝ JAZYK - malá Agátka po str. 36, velká Agátka PS - po str.23

NS - učebnice - po str. 17, PS - po str.21

Více info na skupině FB třídy, telefonicky s maminkou žáka bez on-line výuky.

2. - 6. 11. - výdejové okýnko - 7,30 - 12h  - zadní strana školy - vstup na rampě - vyzvednutí sešitů a odevzdávání úkolů po předešlé domluvě s učitelem.

Děkuji všem za pomoc a  spolupráci při výuce .