Výuka od 17.5.

16.05.2021 19:20

Vážení rodiče, milé děti, zítra nám začíná prezenční výuka bez rotací. Ráno se již nebudeme scházet před školou po třídách, ale každý půjde do šatny a třídy samostatně. U vstupu si nezapomeňte vydezinfikovat ruce. Ve škole jsou stále povinné roušky a dodržování hygienických zásad. Testovat se budeme jednou týdně, vždy první den příchodu do školy.

Budeme se učit podle rozvrhu platného od září. Angličtina bude vyučována ve skupinách, při tělocviku se bude cvičit venku, proto si přineste cvičební úbor a vhodnou obuv, nezapomeňte všechny sešity, učebnice, pomůcky, dobrou náladu a hlavně chuť do práce.

Obědy mají všichni žáci přihlášené, nástupy na oběd nebudou prozatím organizovány, bude se chodit po skončení vyučování - tak, jak jste byli dříve zvyklí.

Tak zítra :-). R. Vrbatová