Výuka od 13.10.

13.10.2020 16:59

Dobrý den, tak nám opět začala distanční výuka / tento a příští týden /, pak celý týden prázdniny. Chtěla bych se hlavně soustředit na procvičování hlasitého čtení, sčítání a odčítání do 20 / nejlépe ústně /. Komu nejde, používejte kaštany, víčka, knoflíky,  počítadlo a www.matyskova-matematika.cz. Tento týden budeme postupovat stejným způsobem, jako v 1. třídě. Písemná cv. zapisujeme vždy do daných sešitů, vyplňujeme ČT- L. Připomínám, výuka je pro všechny žáky POVINNÁ. Budu v průběhu kontrolovat, dávat si i schůzky, kde zkontroluji plnění úkolů. Dané L a PS zatím nedoplňujte, až podle zadání. SBĚR PAPÍRU platí do pátku 16.10. OBĚDY jsou odhlášeny, ale pokud chcete, můžete si oběd přihlásit a vyzvednout do vlastní nádoby v 11 - 13 hodin. Děkuji za spolupráci a přeji pevné nervy.