Výuka 25.5. - 29.5.

25.05.2020 00:00

Dobrý den, posílám práci na tento týden pro děti, které nechodí na běžnou výuku. Číst nahlas svoji knihu, pohlídat si předložky, číst je dohromady, uvědomit si konec větného celku, končí . nebo ! nebo ?. Písanka 4 s. 19 - 24; M s. 25 - 27, trénovat i ústně sčítání a odčítání; NS začneme hodiny. Věci k vyzvednutí / tělocvik, bačkory, kufřík, papírové hodiny, ... / mohu podat oknem ze třídy tento týden v 8:15 - 10:45. Stačí zaťukat na okno. Připravila jsem i sáčky ze ŠD / nahoře /, pokud byly viditelně označeny.  Pokud ne, zůstaly nahoře, musíte se domluvit s pí. uč. Filipovou nebo Maťhovou ve 12 - 15 h. Ještě jsem ofotila PL, které v průběhu budeme dělat ve škole, tak vždy upozorním, které plníme. Není nutné. Klidně zavolejte, domluvíme se. Posílejte mi ukázky, těším se na čtení i psaní. Hezký týden.