Výuka - 21. 10. 2020

20.10.2020 18:27

Milí čtvrťáci a milí rodiče, nejprve bych vás chtěla všechny pochválit za vzornou spolupráci při výuce přes Teams. Učíme se ve 2 skupinách, které se střídají. Je to proto, že se někteří z vás dělí o počítač se sourozencem a také proto, že při výuce v menší skupině se na vás dostane častěji řada. Myslím, že dnes bylo naše "vysílání" mnohem lepší než včera a že jsme udělali kousek společné práce. Pokud by měl někdo z vás přeci jenom problém s připojením, můžete se mi ozvat  přes WhatsApp a nějak se domluvíme. Také mi posílejte ofocenou práci - hlavně z okopírovaných listů - opět na WhatsApp. Někteří žáci posílají každý den - ty moc chválím, ale někteří mi ještě neposlali nic. Prosím, napravte to.

ROZVRH HODIN - středa 21. 10.

8 hod. - 8, 45 hod - ČESKÝ JAZYK - chlapci

9 hod. - 9, 45 hod - MATEMATIKA + VLASTIVĚDA - chlapci

10 hod. - 10, 45 hod. - ČESKÝ JAZYK - děvčata

11 hod. - 11, 45 hod. - ANGLIČTINA - skupina p. uč. Léblové

12 hod. - 12, 45 hod. - MATEMATIKA + VLASTIVĚDA - děvčata

13 hod. - skupinka přes WhatsApp