Výlet Zbraslavice

07.06.2022 22:39

Dobrý den, vážení rodiče,

posílám podrobnosti k výletu do Zbraslavic:

kam jedeme? https://www.zbraslavice.eu/ubytovani/

Bohužel došlo k navýšení ceny za plnou penzi ze 489 Kč na 538Kč (celkově jedno dítě tedy 1 462 Kč)

Záloha 700 Kč všichni zaplaceno (kromě Míry)

v ceně ubytování ve zděných chatkách po 4, plná penze, svačiny a lůžkoviny – zbývá doplatit 762 Kč

• linková autobusová doprava tam +-50 Kč
  • Výlet Kutná Hora – mokrá varianta – 200 Kč
  • ráda bych Vás proto poprosila o zálohu číslo 2  a to 1 000 Kč  (dohromady bychom měli vybráno 1 700 Kč), prosím tedy o úhradu opět stejnou cestou,  buď na účet nebo hotově přinést do školy - děkuji
  • Po výletě vyúčtujeme a budeme doufat, že nic doplácet nebudete

Sbalené batohy dětem doneste prosím do školy už ve středu 8.6. a my je dopravíme na místo po vlastní ose.

Ve čtvrtek se sejdeme s dětmi normálně ve škole v 8:00, cca v 9: 30 budeme odjíždět linkovým autobusem a vlakem přes Zruč do Zbraslavic, děti si prosím vyzvedněte osobně ve Zbraslavicích v sobotu po obědě cca 13:00 - 13: 30

V areálu je rybník – nepředpokládám, že by se ohřál tak, že bychom dali celo-odpolední koupání - ale pro jistotu prosím o informaci, kdo z dětí je neplavec ???

Co s sebou:

oblečení a hygienické potřeby, plavky, vhodnou obuv, žabky či pantofle do sprchy, krém na opalování, repelent, pokrývku hlavy, malý batoh, láhev na pití, pláštěnku, opravdu malé kapesné, léky, kartičku pojišťovny nebo její kopii, společenské i venkovní hry, psací potřeby a nějaké to mlsání. Prosím nahlásit případné alergie dětí.

V případě nejasností pište nebo volejte.

Jitka B.

PS: to nejdůležitější nakonec - ODHLÁSIT OBĚDY (nelze udělat hromadně)