Vykročte pravou

29.08.2019 21:17

Milé děti, vážení rodiče,

prázdniny opět uběhly úprkem a čeká nás nový školní rok. Připomínám, že děti v pondělí 2.9. půjdou do své třídy přes šatnu, kde nim předám klíčky od šatních skříněk a děti se hned první den přezují. První den budou ve škole 2 vyučovací hodiny, končíme tedy v 9:40 hodin. Děti mají automaticky přihlášené obědy, pokud oběd nebudete chtít, je třeba jej do 8 hodin odhlásit. Od úterý 3.9. do pátku 6.9. bude vyučování končit v 11.40, první týden bude tedy bez odpoledního vyučování. Od středy 4.9. se učíme podle rozvrhu, který dostanou děti 1.školní den.

Pozor! - ve čtvrtek 5.9. pojedeme na exkurzi do Vodního domu v Hulicích. Sejdeme se ve škole, odtud budeme společně odcházet k autobusu. Odjíždíme v 9:15 hod., předpokládaný návrat kolem 13.hod.- oběd stihneme, nemusíte odhlašovat. Bližší info obdrží děti také 1. školní den.

Přeji krásné poslední prázdninové dny, těším se na všechny již třeťáčky i na spolupráci s rodiči.

Vykročte pravou :-)