Vědomostní soutěže

21.02.2016 18:07

I v letošním školním roce probíhaly vědomostní soutěže, tzv. olympiády.                                                         Naše třída měla v některých z nich úspěšné zástupce. Jmenujme například olympiádu v českém jazyce, zeměpisu a dějepisu.  Všech se zúčastnila Bára Hourová a protože byla úspěšná, reprezentovala naši školu i v okresních kolech. V českém jazyce obsadila krásné 4. - 5. místo, v dějepisu byla 11., v zeměpisu se umístila v polovině "startovního" pole.                                                                                                                             Dalším úspěšným reprezentantem je Daniel Khandl. V zeměpisné olympiádě obsadil v okresním kole krásné 8. místo.

Baruško a Dane, děkujeme za reprezentaci školy.