UŽ JSOU Z NÁS TŘEŤÁCI

01.09.2019 17:30

Milé děti, milí rodiče,

prázdniny utekly jako voda a nás čeká nový školní rok. Už jsou z nás TŘEŤÁCI !  Sejdeme se zítra 2.9. v naší třídě v přízemí a ve škole budeme 2 vyučovací hodiny, tedy do 9,45 hod. Do školy si nezapomeňte vzít přezůvky, šatní skříňky zůstávají stejné jako ve 2. třídě. Zítra mají všechny děti automaticky přihlášené obědy, které se vydávají hned v 9,45 hod. Pokud oběd nechcete, musíte si ho odhlásit ráno do 8 hod. Družina je zítra do 12 hod.

Celý 1. školní týden bude bez odpoledního vyučování, budeme tedy končit (od úterý 3.9. do 6.9.) v 11,40 hod. Ve čtvrtek 5. 9. nás čeká exkurze do Vodního domu v Hulicích. Vrátíme se do 13 hod, oběd stihneme. Více informací zítra.

Ještě jednou Vás vítám v novém školním roce a těším se zítra ve 3.A

                                                                                                               R. Dobíhalová