Už jsme DRUHÁCI

02.09.2018 19:45

Milé děti, vážení rodiče,

prázdniny utekly jako voda. Doufám, že jste načerpali mnoho sil a energie do nového školního roku a od pondělí 3.září to opět vypukne. Naše třída se tento školní rok nachází v budově jídelny, kde se budeme každý den potkávat, do šatny budete moci přicházet v 7.40, tak jako loni v budově školy. 

V pondělí 3.9. budou děti ve škole dvě vyučovací hodiny, tedy do 9.40 hod., poté půjdou na oběd (jsou automaticky přihlášeny), pokud oběd nechcete, je třeba jej do 8.hod. odhlásit. S dětmi si popovídáme o prázdninách, dostanou přihlášky do školní družiny (pokud budete chtít, aby Vaše dítě navštěvovalo školní družinu hned od úterý 4.9., je třeba, aby přinesly v tento den už vyplněnou přihlášku), přehled prázdnin a důležitých telefonních čísel - prosím, přepište nebo nalepte v průběhu prvního týdne do žákovské knížky. Od úterý 4.9. si mohou děti postupně přinášet potřebné pomůcky na Vv, Tv, Pv, obalené učebnice a pracovní sešity. Od středy 5.9. se učíme dle rozvrhu, bez odpoledního vyučování - do úterý 4.9. do pátku 7.9. končí vyučování každý den v 11.40. 

Od čtvrtka 13.9. budeme jezdit plavat do Benešova, informace přinesou děti domů v průběhu prvního týdne.

Na všechny se moooc těším, dětem přeji úspěšný školní rok a rodičům pevné nervy :-)