Upřesnění úkolu

07.04.2020 11:55

Milí žáci, tento týden se věnujete dokončení vyjmenovaných slov po P.

V pracovním sešitě z českého jazyka na str. 19 je cv. 4 - tady, prosím, doplňte jenom i-y, protože pády a číslo a rod u podst. jmen se budeme učit až ve škole společně.

Jsem velice ráda, že už polovina třídy je zaregistrovaná v "naší třídě" v aplikaci "umíme to.org".

Postup a hesla jsem vám posílala v neděli. Doplňuji ještě jedno heslo pro procvičování našeho světa / v aplikaci se to jmenuje Umíme fakta / : 4RXHO

Je vidět, že procvičování učiva formou her je pro vás zábavnější, že vás baví. Při procvičování získáváte jako odměnu " štíty " s určitou bodovou hodnotou. Vidím také, jaké učivo procvičujete a co už vám nedělá potíže. Během prvního dne se stali přeborníky 4 žáci naší třídy, Emička,Viktorka,Dominik a Kryštof, kteří získali mnoho štítů a hodně si procvičovali. Chválím i další děti za snaživost - Julinku, Yvetku, Káju, Elišku.  Hodně úspěchů v dalším procvičování a těším se na další přihlášené děti.