Úkoly

15.10.2020 19:53

Ahoj děti, máme tu další úkoly. Žlutý pracovní sešit českého jazyka strana 10/5, 6, 8, 9, - pracujte podle zadání a podle vzoru. V zeleném pracovním sešitě si přečtěte na straně 35/ rámeček a podle něho vypracujte úkol č. 1. Př. : Přelouč - Přeloučský - Přeloučští. Matematika, v učebnici na straně 16/5 - projděte si ústně a do školního sešitu českého jazyka vypracujte na straně 16/7. Geometrie strana 5/1, 2,- připomínám, že polopřímka má jeden začátek a pokračuje do nekonečna. Označuje se dvěma body, 1. bod je počátek. V přírodovědě si na straně 12 - přečtěte kapitolu Sluneční záření. Do sešitu si napište název kapitoly a opište tučně zvýrazněnou větu.

Všechny zadané úkoly vypracujte a odevzdávejte mi je buď na aplikaci Teams nebo WhatsApp nebo na messenger. Jinak chválím děti, kteří přinesly sběr papírů. Připomínám, že zítra je poslední možnost kdy můžete ještě něco přinést. Online hodina proběhne zítra 16.10. v 9:30 hodin. Doufám, že se mi podaří se všemi spojit. M.P.