UČIVO K PROBRÁNÍ VE DNECH 20.4. - 24.4. 2020

19.04.2020 22:51

Vážení rodiče, vkládám učivo na další týden. Stále platí rozdělení dle Vámi zvolených forem zadávání výuky.

1. web školy - týdenní plán

2. skupina na FB - podrobný plán rozvržení  učiva na každý den s odkazy na různé stránky, tipy, fotografiemi

3. Učebna na googlu

Včera  jsem byla informována s nabídkou na další aplikaci - Umíme to - škola pořídila licenci na delší období. Někteří jste s ní možná již pracovali u starších dětí. Během dneška se s aplikací seznámím, teprve potom napíši mailem další informace a  opět to bude Vaše volba, zda využijete.

PS str. 3 (cv. 4 - 5  pojmy sčítenec a součet) - str. 4

Opakování sčítání a odčítání bez přechodu přes desítku. porovnávání, rozklady čísel, dominové karty, geometrické tvary - kruh, čtverec, obdélník, trojúhelník.

JAZYK ČESKÝ

písanka - str. 15 - 19 - nácvik písmene Z, Ž a I, přepisy, opisy

čtení - kniha dle vlastního výběru, texty s doplňkovými úkoly v Učebně - kdo s ní pracuje

Pracovní sešit - zelený - str. 8 - 9

Děkuji za spolupráci, za zasílání fotografií, dopisů. Přeji, ať práci v rámci možností zvládáte dál.