UČIVO K PROBRÁNÍ VE DNECH 11.5. - 15.5. 2020

11.05.2020 06:26

Vážení rodiče, 

děkuji moc za dosavadní spolupráci při výuce, děkuji za zasílání fotografií dětí při učení, za fotografie prací a za milé dopisy od dětí. Jsem ráda, že využíváte všechny nabízené podněty k výuce, ať už je to Učebna, Umíme to, AlfBook a spoustu dalších odkazů, které máte uceleně uspořádány v Učebně pod názvem - Učení na netu - odkazy na zábavné učení. Jakékoliv nové informace si hlídejte ve skupince třídy na FB.

MATEMATIKA

PS - str. 10 - 14

Přičítání k číslům 7, 6, 5, 4, 3, 2 - postupujeme obdobně jako u spojů přičítání k číslům 9 a 8. Procvičujeme průběžně i sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes 10( str.11 cv.4 a str.12 cv.5 ), záměnu pořadí sčítanců ( str.10 cv.5 a str.14 cv.5 ), příklady na výpočet úloh "o několik více" a "o několik méně" str.14 cv. 2 - 3 )

Dáme dětem příležitost tvořit vlastní slovní úlohy. Děti je mohou řešit jako hádanky s rychlou odpovědí.

JAZYK ČESKÝ 

PÍSANKA - str. 5 - 9

ČTENÍ - vlastní kniha - kontrola porozumění - povídat si s dětmi, o čem četly

UČEBNA  - úkoly dle vlastního výběru

UMÍME TO a ALFBOOK - učení hrou

Přeji Vám poklidný, pohodový týden.