Sdílení zkušeností Erasmus+

23.06.2026 10:00

Dnes měli žáci druhého stupně jedinečnou příležitost zhlédnout a vyslechnout si prezentace zkušeností a zážitků deseti účastníků skupinové mobility v rámci projektu Erasmus+, kteří se v květnu zúčastnili týdenního pobytu ve španělském městečku Flix (oblast Tarragona, Katalánsko). Jsme rádi, že byl pobyt pro všechny děti přínosem nejen v oblasti jazykových a sociálních dovedností, rozšířili také své digitální znalosti, seznámili se v novém prostředí s kulturou a zahraničním vzděláváním a v neposlední řadě si našli nové přátele.

VID-20260527-WA0003.mp4 (50,1 MB)