Rozvrh hodin online výuky od 19.10 do 23.10.

16.10.2020 13:38

Vážení rodiče, milé děti, rozvrh online výuky naleznete v odkazu : ROZVRH ONLINE VÝUKY.docx (12248)

Na jednotlivé hodiny si, prosím, připravte všechny pomůcky tak, jak jste zvyklí ze školy - učebnici, pracovní sešit, školní sešit, pracovní listy, psací potřeby.

Dnes jsme vyzkoušeli první zkušební hovor, kam se přihlásilo 9 dětí, což je pouze polovina třídy. Pamatujte, prosím, na to, že online výuka je pro VŠECHNY ŽÁKY POVINNÁ. Doufám tedy, že se příští týden setkáme na online výuce v plném počtu :-). V případě, že se Vaše dítě nebude moci online výuky zúčastnit (zdravotní důvody, návštěva lékaře.....), musí být řádně omluveno (SMS na můj telefon) s udáním důvodu nepřítomnosti na výuce. Pokud by nastaly na Vaší straně technické problémy (problém s připojením, nefungování internetu...), prosím, dejte mi také vědět prostřednictvím SMS. Pro tyto případy sem budu každý den po skončení online výuky vkládat učivo, které ten den probereme, abyste si jej mohli doplnit.

Těším se, že se se všemi dětmi příští týden uvidím. S pozdravem a přáním hezkého víkendu Radka Vrbatová