Vážení rodiče,
dovolte mi, abych vám na závěr tohoto školního roku a zároveň celé jedné významné etapy poděkovala.
Vaše děti uzavírají devět let na základní škole a před nimi se otevírá nová cesta. Měla jsem tu čest je po určitou část této doby doprovázet jako třídní učitelka – sledovat jejich pokroky, radosti i starosti, a být u významné části jejich dospívání.
Děkuji vám za spolupráci, komunikaci i podporu, kterou jste dětem i škole věnovali. Velmi si vážím toho, že jsme společně usilovali o to, aby se děti cítily ve třídě dobře a aby ze školy odcházely nejen se znalostmi, ale i s důležitými životními zkušenostmi.
Přeji vašim dětem, aby vykročily do další etapy s odvahou, sebevědomím a chutí učit se novým věcem. A vám přeji mnoho radosti z jejich dalších úspěchů.
Bylo mi potěšením s vámi spolupracovat.
S přáním všeho dobrého
Alena Vondráková
