Projektový den Cesta za blanickými rytíři

22.09.2021 13:10

Dobrý den, 

zítra ráno se sejdeme s dětmi ve škole. Po první vyučovací hodině půjdeme na nádraží a v 10 hodin odjedeme autobusem do Louňovic pod Blaníkem. Po zelené turisticé značce vyrazíme směrem na Velký Blaník. Na odpočívadle u parkoviště po Velkým Blaníkem si dáme první svačinu. Potom se vydáme k Veřejové skále. Zastavíme se u informačních a interaktivních tabulí, kde budeme plnit úkoly. Další naše zastávka bude u Veřejové skály, kde si připomeneme pověst o blanických rytířích. Pak posedíme u kamenného stolu. Po odpočinku se vydáme k rozhledně, kde si dáme druhou svačinu. Po svačině a odpočinku se budeme vracet do Louňovic. Oběd budeme mít ve 14 hodin. I s pitím bude stát 80 Kč. Děti si mohou koupit zmrzlinu či nějaký drobný dárek, pokud budou mít s sebou kapesné. Autobus do Vlašimi odjíždí v 15 hodin a 18 minut. Přibližně v 15.30 budeme ve Vlašimi. Pokud děti mají průkazky na autobus, mohou platit kartou. Ostatní budou platit poloviční jízdné. Pokud byste měli ještě nějaký dotaz, zavolejte mi. 

Hana Nenadálová