Přírodopis do 30.4. (projekt)

20.04.2020 09:54

Milí šesťáci, doufám, že máte všechny poznámky zapsané ve školním sešitě a můžeme pokračovat dál. Tentokrát to uděláme trošku jinak. Budu od Vás chtít vypracovat projekt na téma hmyzu. Podle učebnice od str. 86 - 111 si vyberete jakýkoli ŘÁD hmyzu - jepice, vážky, švábi, kudlanky, rovnokřídlí, strašilky, stejnokřídlí, ploštice, síťokřídlí, chrostíci, motýli, dvoukřídlí, blechy, blanokřídlí, brouci. Upozorňuji, že zpracováváte řád, nikoli konkrétního zástupce.

Zpracování: minimálně formát A4 (papír, čtvrtka, i jiné nápady jsou vítány)

                    projekt bude obsahovat nadpis, charakteristiku řádu + zástupce + obrázky

                    vypracování na PC např. v programu malování, Wordu nebo vypracování ručně (můžete kreslit

                    obrázky, psát text nebo si obrázky i text vytisknout a nalepit na papír)

Dejte si na tom záležet, dávám Vám více času na vypracování. Své projekty mi zasílejte na email do 30.4. Vaše práce bude ohodnocena známkou. Všem výsledek sdělím v emailu.

Na závěr přikládám, jak by mohl projekt vypadat :-)

Motýli - projekt.jpg (685315)