Prezenční výuka žáků II. stupně od 3. 5. 2021

30.04.2021 10:59

Vážení rodiče,

obnovená prezenční výuka pro žáky 2. stupně bude na naší škole organizována v souladu s pokyny MŠMT následujícím způsobem:

Prezenční výuka 3. 5. - 7. 5. 2021

7. A, B

9. A, B

Prezenční výuka 10. 5. - 14. 5. 2021

6. A, B

8. A, B

podle rozvrhů platných pro prezenční výuku.

Podle "Manuálu" MŠMT není nadále povolen zpěv, nově jsou povoleny sportovní aktivity venku.

Žáci 1. stupně se nově budou testovat pouze 1x týdně (vždy v pondělí nebo 1. den jejich příchodu do školy);

žáci 2. stupně se budou testovat 2x týdně (vždy v pondělí a ve čtvrtek nebo první den jejich příchodu do školy).

Jinak zůstávají v platosti všechny informace uvedené na našich stránkách v souvislosti s návratem žáků 1. stupně k prezenční výuce od 12.4.2021. Tam žáci najdou i přiložená videa a informační letáky k provádění samotestování antigenními testy.

Všichni žáci, kteří se budou v daném týdnu vzdělávat prezenčně a stravují se ve školní jídelně, budou mít přihlášené obědy. (Jejich případné odhlášení řeší individuálně rodiče.)

Konkrétní bližší informace pro žáky 2. stupně (čas příchodu do školy, místnost k testování, nástup na oběd ve školní jídelně,...) Vám předají třídní učitelky během víkendu.

Děkujeme za Vaši vstřícnost, pochopení a spolupráci.

Vedení ZŠ Sídliště