Prezenční výuka od 19. 4. 2021

17.04.2021 19:38

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí už konečně vypukne výuka "naživo". Znovu shrnu informace k nástupu do školy :

Každý den se ráno sejdeme v 7 : 40 hod. před hlavním vchodem do školy. Společně půjdeme do šatny a do třídy. V pondělí a ve čtvrtek se na začátku první hodiny otestujeme.

Výuka bude probíhat podle rozvrhu, který máme od začátku školního roku. V pondělí a úterý počítejte s odpoledním vyučováním. Na hodiny angličtiny budeme zůstávat pohromadě celá třída, není dovoleno míchání se žáky jiné třídy.

Na obědy budeme chodit do školní jídelny, kde mají všichni žáci, kteří se učí prezenčně, přihlášené obědy.

Každý den noste do školy 2 až 3 medicínské roušky nebo respirátory. Nezapomeňte si připravovat učení a pomůcky podle rozvrhu, zkontrolujte penál a klíček od šatní skříňky. Přibalte pití a svačinu.

Podrobné informace o nástupu do školy a testování jsou také v úvodu webových stránek naší školy.

Užijte si krásnou neděli a v pondělí se těším na viděnou. R. Dobíhalová