Práce na 19. 3.

19.03.2020 09:26

Český jazyk - dnes si znovu projděte vyjmenovaná slova po Z, ještě jednou ústně si zkuste odříkat cv.5 na str. 94 v učebnici, pokračujte ve cv. 6, 7, 8 ústně. Poslední cv. 10 zkuste jako přepis do školního sešitu. dávejte pozor na chyby, překontrolujte svou práci a pak dejte někomu z rodičů opravit. Jsem moc zvědavá, komu se podaří napsat práci bez chyby.                                                                                                                                   V pracovním sešitě dnes dokončete stránku 29 - cv.3 a 4, pozor - cv. 4 má ještě dva úkoly a, b.

Matematika - v učebnici str. 88  trénujeme sčítání a odčítání do 1000. Do škol. sešitu napište cv. 5, ke slov. úlohám 6 a 7 napište jen příklad. Zopakujte také písemné sčítání do 1000 - na str. 91 cv. 2 stačí čtyři příklady do sešitu - vyberte si, a cv. 5, popř. slovní úlohy.

Náš svět - včera jste si přečetli o planetách v učebnici str. 34, 35, dnes si planety vypište do prac. sešitu str. 40.

Milí žáci třeťáci, milí rodiče, moc na vás myslím a postupně se vám všem ozvu a  popovídáme si jak práci zvládáte. Držte se a  nezapomeňte na to nejdůležitější, a to je čtení. Mám vás ráda.