Práce na 16. 3.

16.03.2020 09:40

Český jazyk - dnes se vrhneme na nový slovní druh - na příslovce, v učebnici si přečtěte a ústně  projděte                                 str. 63, k jednotlivým cvičením plňte zadané úkoly                                                                                                      cv. 2 napište do školního sešitu, dávejte pozor při přepisu jednotlivých slov a doplňujte i,y.                                 - v pracov. sešitě procvičte příslovce na str. 10 ve cvičeních 1, 2, 3.                                                                         - nezapomeňte stále procvičovat vyjm. slova - v učebnici např. str.33, 37, 44, 45, 51, 52   

Matematika - v pracovním sešitě vyplňujte str. 10 - cv.7, 8, 9, 10                                                                                                  - v učebnici str. 83 cv. 1, 2, 3, 4, 5 - příklady zapisujte do školního sešitu                                                                

Můžete se podívat na vysílání české televize ČT 2 - UčíTelka, nebo procvičovat  na web. stránkách                                                                                                                                         "skolakov.cz"