Poznámky + sešity (rozšířeno)

01.09.2022 10:50

Poznámky k věcem, které jsme dnes probírali ve škole:

- Přezuvky a obuv na TV je nutné mít s podrážkou "no marker". Tedy takovou, která nezanéchává stopy. Buď je to přímo sálová obuv nebo se jedná o obuv obecně se světlou podrážkou.

- Věci na TV a VV si můžete nechávat ve skříňce ve třídě. Na TV doporučují látkový sáček, rozhodně ne igelitku. Na VV pak krabici od bot nebo kufřík, pokud ho máte z 1. stupně.

- Předala jsem vám vzkaz od vyučující VV. Na první polovině papíru je seznam věcí, které máte mít uloženy v krabici. Na druhé polovině je vysvětlení, proč se bude ještě vybírat 70,- na další pomůcky, které se mohou sdílet. Pokud má někdo z vás možnost sehnat v rodině cokoliv na VV formou sponzorského daru, bude jistě vítáno.

- Sešity a pomůcky požadované na jednotlivé předměty vám sdělí vyučující na první společné hodině. Přesto se mi podařilo v předstihu zjistit některé požadavky na sešity.

ČJ: 424, 5 x 544

PČJ: 524

D: 544

VO: 524

M: 460, 540, 2x 520 + všude podložky

Z: 444

PŘ: 440

NJ: 2x 544

F: 520, 540

Telefon do mého kabinetu je 317 850 067. Můj e-mail: alena.vondrakova@zssidliste.cz. Aplikace SkolaOnline by měla již být přenastavena na 6.B, hesla z loňského roku stále platí.

Na pátek a pondělí si můžete vzít s sebou do školy karty, člověče... nebo jiné společenské hry, knížku,...