Pozdrav a poděkování

05.04.2020 19:29

Moji milí žáci - třeťáci, moooc vás všechny zdravím a chci vám i vašim rodičům poděkovat za fotečky / i videa /, které mi posíláte. Proto vím, že kromě pilné přípravy do školy také pomáháte svým rodičům. Pečete, vyrábíte výzdobu na velikonoce, chodíte na procházky se svým pejskem, pracujete na zahradě, hrajete si s mladším sourozencem nebo mu čtete.....zkrátka z těchto zpráviček a fotek mám velikánskou radost a jsem na vás moc pyšná. Také se mi po vás moc stýská.

Tento týden jsme se s paní učitelkami domluvily a založily třídy v aplikaci "umíme to". Je to aplikace k výuce. Můžete zde procvičovat matematiku, český nebo anglický jazyk formou různých her, doplňovaček, pexes. Cílem je získat za vaše procvičování odměny - "štíty". Každý den se vám ukládají dosažené výsledky, ukazuje se, jak se zlepšujete a já vidím, kdo z naší třídy se procvičování učiva věnuje a kolik štítů už získal.

Prosím vás tedy o zaregistrování. Stačí k tomu pár kroků :

1. Zadejte do vyhledávače : umime to.org

2. Zaregistrujte se, zvolte : Jsem student

3. Heslo pro procvičování : češtiny - YGSBQ

                                            matematiky - P9NA2

                                            angličtiny - YQPT5

 

Děkuji za spolupráci.