Pololetní vysvědčení

31.01.2017 15:54

Dnes 5.vyučovací hodinu dostávali všichni žáci své 1. vysvědčení na druhém stupni. Zhodnotili jsme, jak byli či nebyli úspěšní, za své snažení byli odměněni malou sladkostí. Součástí hodnocení byly i "sliby" - každý se zamyslel nad tím, co by chtěl vylepšit v příštím období. Jsem zvědavá, jak se nám plnění slibů povede . Ale to ukáže až čas.

Musím pochválit všechny, kterým se povedlo dosáhnout na vyznamenání ( žádná trojka, 1 z chování, průměr ze všech známek nesmí být horší než 1,500, do průměru se nepočítá chování ). Ve třídě je z 20 žáků 12 vyznamenání !  Velká pochvala !

Drobná novinka na závěr - v pondělí by se podle aktuální informace měl do školy vrátit Lukáš. Doufáme, že to vyjde, moc se na něj všichni těšíme.