POHÁDKOVÝ PROGRAM ŽÁKŮ 9.B

12.02.2018 23:16

Jsme žáčci 1.třídy a jako všechny děti máme rádi pohádky a písničky. Naši starší spolužáci z 9.B a 9.A si pro nás letos připravili překvapení - vystoupení plná pohádek, písniček, tanečků a hádanek. V listopadu k nám zavítala skupinka děvčat z 9.B, která nám představila pohádku Kouzla králů. Najednou se před námi objevila princezna v krásných šatech, hodná víla i její zlá sestra. Zatančily si s námi taneček, ve třídě jsme hledali schované "srdce nedotknutelnosti" a čekaly nás také otázky k pohádce, na které jsme bez chybiček odpovídali. Za to nás na závěr čekala sladká odměna. Další skupina nám v prosinci připomněla pohádku Ledové království. Opět jsme si zazpívali krásné písničky z pohádky, zasoutěžili jsme si a zatančili. Našim starším spolužákům patří velké poděkování za krásné programy a  za to, že na nás myslí. Už se těšíme na další milá překvapení.