Poděkování za přípravu mikulášských balíčků, sponzorské dary, vánoční dárky pro třídu, vánoční stromek

18.12.2018 16:16

Děkuji paní Dominové a paní Holíkové za nákup mikulášských balíčků. Zbylo 507 korun, takže až vše propočítám,dám vám, milí rodiče, vědět, kolik peněz nám ještě zbylo.

Za částku, která nám zbyla z výletů a z minulého školního roku, jsem pořídila dětem pod stromeček deskové hry. Některé vzdělávací hry budeme používat jako pomůcku k NS - vlastivědě, dějepisu. Takto jsme se společně dohodli na třídních schůzkách a já vám za to moc děkuji.

Dále děkuji panu Havlíkovi, který se postaral o to, že naše třída obdrží sponzorský finanční dar od firmy Sellier Bellot. Za tyto peníze bych chtěla dětem pořídit knihy na společnou četbu, kterou budeme mít v pátém ročníku.

Už počtvrté jsme dostali krásný stromek díky rodině Záklasníkových. Moc tuto pomoc při přípravě vánoční atmosféry oceňuji.

Děkuji.