Organizace škol.docházky od 8.6.2020

02.06.2020 19:27

Informace k docházce žáků od 8.6. a k organizaci konce školního roku - žáci, kteří budou chodit od 8.6. do školy - 8.ročníky budou chodit ve středu - čas - 8,45 - 12,45 - v 8,45 si vás vyzvednu před školou, čekáte u pingpongových stolů, podle nového nařízení máte i před školu nasazené roušky - nezapomenete čestné prohlášení ( pokud si jej nemůžete vytisknout, jsou k dispozici na vchodových dveřích v deskách ) - 1.týden bude výuka probíhat takto : 9 - 9,45 přírodopis, 10 - 10,45 anglický jazyk, 11 - 11,45 český jazyk, 12 - 12,45 Matematika - na všechny předměty si samozřejmě vezměte sešity, učebnice, psací potřeby - pokud bude 2.týden jiný rozvrh, budu vás informovat - přineste i práce, které jste neodevzdali, budou předány ostatním vyučujícím, kterým je dlužíte - tato organizace docházky platí prozatím 2 týdny, bude se upřesňovat podle aktuálních informací INFORMACE PRO VŠECHNY - předání učebnic ( samozřejmě vygumovaných, zalepených - pokud ne, budu vám je vracet ), klíčů od šatny, od skříněk ve třídě, vyzvednutí výkresů, tělocviku, atd. bude ještě upřesněno . Vysvědčení bude 26.6, 29. a 30.6. je ředitelské volno - vysvědčení si můžete vyzvednout osobně (opět ve skupinách po max. 15 ), nebo si jej pak můžete vyzvednout u paní sekretářky, kde bude uloženo - prosím co nejdříve informaci na e -mail, kterou variantu jste si vybrali - musí se vytvořit časový harmonogram předání vysvědčení pro jednotlivé třídy.Zdravím a budu se na vás těšit.Světlana Doubková