Němčina 24.3.- 27.3.

24.03.2020 09:45

Zlatíčka moje,práci za minulý týden jste téměř všichni krásně splnili a poslali ke kontrole, máte ode mne velkou pochvalu. :) :) :) .Kdo nesplnil, doplní ještě tento týden. Posílat můžete i přes Messenger.

Takže za odměnu tento týden moc písemné práce nedám. Procvičujte si časování sloves ( třeba v PS str. 46/ cv. 13, uč, str.51/ cv.4 ), čtěte si a překládejte str. 57/ cv.18, pište si další slovíčka. V PS str.47 /15 je projekt Ich. Ten vypracujte třeba podle tohoto cvičení. Vím, že už jsme něco podobného dělali, ale teď už toho umíte mnohem víc :) - můžete tam přidat informace o rodině, o zvířátkách, která máte,cokoli chcete, Na projekt máte 2 týdny, poslat byste ho měli do konce března. Vypracujte jej na čtvrtku nebo na velký papír, kdo chce, klidně i na počítači... Jen připomínám to, co říkám vždycky - tvořte tak, jak umíte, jednoduše, nepotřebuji, abyste hledali každé slovo, které tam chcete napsat. Budu se těšit, čím mě překvapíte.