Nástup do školy

23.05.2020 00:00

Informace k nástupu - Budu vyzvedávat všechny děti v 7:45 před školou na chodníku směrem ke schodům; budeme se přesouvat do budovy v rouškách postupně; nebudeme se na nikoho tlačit, mezi sebou budeme mít mezery větší než je natažená paže každého dítěte; při vstupu do budovy mi žák předá platné čestné prohlášení /následně každé pondělí/; po postupném přezutí v šatně si umyjeme a vydezinfikujeme ve třídě ruce; posadíme se na označené místo; pokud budeme sedět a pracovat v lavicích, nemusíme mít nasazenou roušku; v učebních blocích se budeme učit ČJ, M a NS; při svačině budeme sedět na svém místě; při odchodu ze třídy /na WC, do šatny, do ŠJ .../ si musíme nandat roušku; v šatně se nebudeme zdržovat uklízením bačkor do sáčku /ten si prázdný odneseme domů/ a odložíme si je pod lavičku; nyní v pondělí bude výuka končit v 11:00 - 11:10 podle potřeb jídelny, další dny doladíme; na děti si musíte v této době počkat před školou, já půjdu s ostatními do ŠJ. Ve třídě nás bude max.10, přineseme si vypracované písanky, PS, malé sešity, psací potřeby, svačinu a dobrou náladu. Ostatní věci doladíme v průběhu prvního týdne. Těším se a přeji hezký víkend.