Nástup do školy

29.11.2020 14:39

Vážení rodiče, milé děti, od zítřka 30.11. bude obnovena prezenční výuka celého 1.stupně ZŠ.

Vstup do školy je organizován po skupinách - 4.C se sejde před hlavním vchodem do budovy školy  v 7:55 (prosím dodržujte čas !!!) a společně s vyučujícím (pondělí - s paní učitelkou Šopovou, úterý - pátek se mnou) půjdete do šatny a třídy. Nikdo nepůjde do šatny ani třídy sám. Učíme se podle zvrhu, který jste dostali v září, tedy i s odpoledním vyučováním. Po celou dobu musíte mít roušky. Přineste si 2, abyste měli na výměnu. Obědy jsou pro děti automaticky přihlášeny. Těším se na vás a doufám, že se sejdeme v plném počtu :-)

Přeji krásnou adventní neděli. R. Vrbatová 

V pondělí nastupujeme všichni do školy. Vstup do školy je organizován po skupinách. 3.B má daný čas v 7:40 před budovou školy. Nikdo nepůjde do šatny sám, přijdu si pro vás před školu, proto dodržujte čas. Budeme se učit podle klasického rozvrhu, tedy i s odpoledním vyučováním. Po celou dobu musíte mít roušky. Přineste si 2, abyste měli na výměnu. Školní družina bude v provozu. Těším se na vás, ahoj v pondělí. Zi.