Matematika na 25.5. - 29.5.2020

25.05.2020 13:57

Milí deváťáci,

minulý týden jste se zabývali kapitolou Lineární funkce v praxi a naučili jste se graficky řešit soustavy dvou lineárních rovnic. Bohužel ale většina z vás opět nesplnila domácí úkol, takže vás prosím, abyste to napravili. (Znovu připomínám, že na konci školního roku, který se blíží, vás budu muset ohodnotit a výsledky vaší práce během distanční výuky budou tvořit třetinu vaší výsledné známky.)

Práci na tento týden máte v přiloženém souboru.

Matematika_od_25_do_29.docx (14272)

Mějte se hezky, rozdělte si práci alespoň na 4 dny, a pokud byste potřebovali mou pomoc, napište nebo zavolejte, pošlu odkaz a zkusíme to spolu přes počítač. Totéž stále platí pro příklady, které řešíte v rámci přípravy na přijímací zkoušky - nevíte - napište nebo zavolejte - vysvětlím. B.K.:-)