Matematika do 23.3

18.03.2020 13:43

Ahoj,můžete pokračovat na servru cermatu,přijímačky,dále pečlivě si narýsujte na milimetrový papír,který jste dostali,svojí parabolu a hyperbolu a k tomu příslušné tabulky, budu to hodnotit Na konci kapitoly v učebnici jsou Úlohy na závěr,prosím  pečlivě vypracovat do sešitu,nejen s výsledky,ale hlavně s výpočtem.Pokud by jste chtěli s něčím pomoci,najdete mě na Messegru pod mým jménem.Zdravím vás.

Ahoj,můžete pokračovat na servru cermatu,přijímačky,dále pečlivě si narýsujte na milimetrový papír,který jste dostali,svojí parabolu a hyperbolu a k tomu příslušné tabulky, budu to hodnotit Na konci kapitoly v učebnici jsou Úlohy na závěr,prosím  pečlivě vypracovat do sešitu,nejen s výsledky,ale hlavně s výpočtem.Pokud by jste chtěli s něčím pomoci,najdete mě na Messegru pod mým jménem.Zdravím vás.