Matematika 5. 4.

05.04.2020 13:19

Ahoj všichni.

Copak se děje? Někteří jste polevili v práci z matematiky, všechna tři zadání, která jste měli do dnešního dne odeslat ke kontrole, mám jen od sedmi z vás! Prosím, aby to všichni napravili a znovu vás prosím, abyste dodržovali termín odevzdání. Práci dostáváte na týden, musíte si ji rozvrhnout tak, abyste ji stihli včas.

Potřebuji, abyste si otevřeli "umimeto.org", na úvodní straně máte návod, jak se zaregistrovat a přihlásit na stránku vaší třídy. 

název třídy : ZŠ Vlašim Sídliště, 6.A

heslo : sestaciA20.

Zítra tam budete mít zadanou práci. Realizuji společnou skupinu na vašich mailových adresách. Jsou tam nějaké technické problémy. Budu se snažit, abych už zítra mohla vyložit novou látku po mailu. Ale pro jistotu se podívejte i sem, nechám vám tu zprávu, jak to bude dál.

Děkuji hlavně rodičům za spolupráci, doufám, že až všechno začne fungovat, bude to pro nás všechny zjednoušení.

S pozdravem

Valerie Průšová