17.03.2023 07:40

Vážení rodiče, protože píši akce i důležité vzkazy do elektronické žákovské knížky, tak jsem na webovou stránku naší třídy již nic nepsala. Fotky z našich akcí jsou opět na Instagramu naší třídy, kde si je můžete prohlédnout.

Přehled akcí, kterých jsme se zúčastnili nebo kterých se plánujeme zúčastnit :

Září - úklid okolí školy

Říjen - Den jazyků na OA ,cestopis Kanada , projekt o jaderné energii,děti pomáhaly při organizaci svátku Halloween

Listopad - příprava vánočního jarmarku

Prosinec - koncert na zámku

Únor - pomoc při organizaci dne Svatého Valentýna

Akce, které nás čekají:

Březen - 21.3. divadelní představení - World of Fake - edukativní pořad o dezinformacích / cena 80,- kč - bude placeno z elektronické pokladny

- 30.3. - Panenské Břežany - dějepisná exkurze

Červen - třídní výlet - termín i místo bude upřesněno

Děti mají objednané mikiny - cena 522,- kč + poštovné, budeme objednávat šerpy. Dále si děti připravují vystoupení na poslední den školy.

V hodinách matematiky a českého jazyka se děti připravují na přijímací zkoušky - didaktické testy.

Další aktuální informace budou napsány na elektronické žákovské knížce.

Ještě chci upozornit na kontrolu elektronické pokladny - musí být zůstatek vyšší než 500,- kč.

Opět upozorňuji na mobilní telefony a na jejich používání ve škole,pokud je telefon vypnutý a po domluvě se mnou, nemám problém dětem mobil nechat v tašce, pokud telefon není vypnutý a není mi oznámeno, že mobil má žák u sebe je to porušení školního řádu.