Informace pro prvňáčky a jejich rodiče k organizaci 1. září

28.08.2020 12:53

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

vzhledem k aktuálním opatřením ke koronaviru bude organizace prvního školního dne probíhat za určitých omezení. Neuskuteční se tradiční slavnostní setkání a zahájení školního roku v tělocvičně. Rodiče s dětmi přicházejícími do 1. tříd se shromáždí před budovou školy, odkud se za doprovodu třídních učitelek v 7:50 hod přemístí do tříd

1.A - p. učitelka J. Daňková - před budovou školní družiny

1.B - p. učitelka P. Havlíčková - vpravo před vchodem do hlavní budovy

1.C - p. učitelka J. Jeništová - před vchodem do budovy školní družiny

Mon Jih - p. učitelka I. Karellová - u zadního vchodu do hlavní budovy

Mon Západ - p. učitelka M. Luklová - u zadního vchodu do hlavní budovy

Všichni, kteří budou doprovázet své děti, musí mít roušky, které použijí při vstupu do budovy. 

1. září stráví prvňáčci ve škole, jak už bylo v aktualitách na webových stránkách školy oznámeno, 2 vyučovací hodiny. První hodinu budou ve třídě, druhou ve školní družině.

Rodiče budou moci během první vyučovací hodiny zajistit přihlášky do školní družiny a školní jídelny, kde pro ně bude připraveno malé pohoštění. Přibližně v 8.45 hod se vrátí do tříd, kde proběhne první informativní schůzka.