Informace ke školnímu roku 2020/2021

08.09.2020 22:09

Vážení rodiče, vzhledem k vývoji koronavirové situace je odvolána tradiční informativní třídní schůzka, proto posílám touto cestou několik informací. 

Výuka probíhá obvyklým způsobem. Změna je pouze v nástupech jednotlivých tříd na oběd. Jelikož je třeba "vychytat mouchy", prosím, sledujte notýsek a žákovskou knížku svých dětí, protože časy nástupů na oběd se mohou měnit.

Veškeré akce školy a třídy budou organizovány dle aktuální situace a budete o nich včas informováni prostřednictvím webu, notýsku. Na listopad a prosinec je naplánováno bruslení - prosím, nachystejte včas dětem brusle :-). Nyní bude probíhat výuka tělesné výchovy co nejdéle venku (samozřejmě za příznivého počasí) - prosím, vybavte děti vhodným oblečením. 

V době polední přestávky bude v omezeném režimu fungovat pro děti školní klub. Vzhledem k mísení kolektivů zde bude nutno nosit roušky. Provoz bude zahájen s ohledem na počasí. Za příznivého počasí bude pro děti výhodnější pobyt venku.

S přáním poklidných dnů Radka Vrbatová