Informace k vydávání VYSVĚDČENÍ

21.06.2020 22:15

Milí třeťáci, vážení rodiče, je tu závěr školního roku a s ním i vysvědčení - v pátek 26. června 2020. Ve škole se už můžeme sejít všichni, ale budeme přicházet po jednotlivých třídách. Žáci naší třídy se sejdou v 8,15 hod před školou. Děti, které teď nechodí do školy, musí mít vyplněné čestné prohlášení / najdete ho na stránkách školy v úvodu nebo si ho můžete vyzvednout přímo ve škole /. Každý žák musí mít v pátek roušku. Ve třídě budeme do 9 hodin, potom budeme odcházet domů, popř. na oběd / do jídelny půjde každý samostatně /.

Pokud by se někdo pro vysvědčení nemohl dostavit, prosím, zavolejte mi. Vysvědčení pak bude k vyzvednutí v kanceláři školy u paní J. Svatoňové prvních 14 dní v červenci, vždy v pondělí a ve středu od 8 do 11 hod.

Těším se, že se v pátek všichni uvidíme a že si budeme moci osobně popřát hezké prázdniny. Přeji vám všem příjemný týden. R. Dobíhalová