Informace k nástupu od 18.11.2020

16.11.2020 17:52

Družina před vyučováním bude v budově ŠD. Odpolední družina s pí. vychovatelkou Jenšíkovou bude v naší třídě. Způsob vyzvedávání upřesním já nebo vedoucí ŠD. Ráno sraz v 7:50 před školou u pingpongového stolu, v 7:55 s tř. učitelkou společný odchod do školy. Prosím o dodržování daného času, nesmíme se potkávat s jinými žáky. Vyučování bude probíhat podle rozvrhu, ve čtvrtek nebude odpolední vyučování, místo TV a HV bude ČJ. Končit budeme asi v 11:30, půjdeme do šatny a na oběd ve 12:05. Kdo půjde domů před nebo po obědě, prosím o napsání na papírek. Ze ŠJ půjdou děti s pí. vychovatelkou. VŠE V ROUŠKÁCH , NUTNO DODRŽOVAT HYGIENU A ROZESTUPY. Ať děti přinesou vypracované sešity, ať vše prokontrolujeme. Děkuji za Vaši pomoc při domácí výuce, teď snad plno práce uděláme ve škole. Přeji hezký zítřejší volný den a těším se na středu.

.