info 1.9 - 7.9.

31.08.2022 12:23

Prázdniny utekly a začíná nový školní rok, pro Vás je to poslední školní rok na této škole. Bude to rok, který nebude lehký, protože se budete rozhodovat na jakou střední školu půjdete a budete se připravovat na zkoušky. 

Na úvod bych Vás ráda informovala, co nás v nejbližší době čeká:

1.9. začátek školního roku -   ve škole - 2 vyučovací hodiny                                                                       musíte si přinést přezuvky, klíče od šatny máte u šatních skříněk (každý si vezme své stejné číslo skříňky)       obědy jsou automaticky přihlášeny, pokud 1.9. nebudete chtít jít na oběd musíte si ho odhlásit

2.9. + 5.9. -   ve škole - 5 hodin - třídnické práce

6.9. - žáci tento den nebudou mít odpolední vyučování

od 7.9. začíná platit výuka podle rozvrhu

15.9. se bude konat třídní schůzka v naší třídě od 16:00 hodin

Rodiče zkontrolují stav peněz na elektronické pokladně!!

Přeji šťastné vykročení a úspěch v novém školním roce

DSL